Bir ben var bende benden içeri...

Siz bakmayın benim sakin görüntüme. Oldum olası çok sinirliyimdir, çabuk parlarım. Kinciyimdir, zor unuturum. Feci laf sokarım, istersem fena kalp kırarım. Marifet değil tabi, çok törpüledim kendimi, biraz daha hatlarım yumuşasın diye, hala uğraşıyorum. Eskiden taktığım şeylere şimdi takmadığımı görüp seviniyorum bazen. Bazen de eskiden umrumda olmayacak olaylara üzüldüğümü görüp kızıyorum kendime. Ama ne olursa olsun evdeki miniklere yansıtmamak gerekiyor işte, ne olursa. Sonra böyle vicdanınla el elde baş başta oturup kukumav kuşlarına arkadaşlık edersin.
Bir de daha tam iyileşmedin yorma kendini. Yerleri silmek de nesiydi? Gelen misafir yabancı mı? Bak uyuyamadın gece ağrıdan. Elektrik de bitti ne yapacaksın bakalım Füs Hanım?
Sen al şu videoyu izle de biraz neşelen hadi. Zamanında kızın kadar sportif olsaydın başına bunlar gelmezdi belki nıhahaha:)


Untitled from füsun tufan on Vimeo.

10 yorum:

 1. Ah şu bel yüzünden bende 4 aydır spor yapamıyorum..2 yerde fıtığım var füsfüscüğüm...Bel kaslarımızın kuvvetsiz olmasından kaynaklanıyor...
  Benim kaç senedir şikayetim yoktu,arada tutulmalar olmuştu ama,düzenli spora da gidiyordum,ne olduysa oldu,yanlış bir hareket yaptım galiba ve fıtığım pörtledi.. .)))
  Dikkat et kendine çok..
  Kafaya da çok bişi takma...

  :)))

  YanıtlaSil
 2. Defnoş bana da ders verir mi:))
  Çok güzel yaa gelsem de gene ısırsam o yanaklarını.

  Hurç fazla galiba, yere sermişiniz :)

  Bu arada arada kamerayı da parmaklamışsın sonlara doğru

  YanıtlaSil
 3. Hastayım bu güzelliğin sportifliğine. büyüyünce kesin plates hocası olacak :)
  Dikkat et kendine sende ama...

  YanıtlaSil
 4. :)) Plates yapıyor ciddi ciddi :)))
  Çok tatlı fıstık..
  İnşallah kısa zamanda iyi olursun Füsun..Yengem de çekmişti çok zor oluyor diyordu..

  YanıtlaSil
 5. bu yeni yetmeler bizden daha akıllı.Şimdiden sağlıklı yaşamanın ne olduğunu biliyorlar.Aferin Defne ye.Bize de ders olsun bu görüntüler.

  YanıtlaSil
 6. Cok özlemisim...
  Kisa baktim, bir ara da ayrintili okuyacagim yine hepsini, cok guzelsiniz...

  Sevgilerimle,

  YanıtlaSil
 7. yap desin anne,yap de çok güldüm ya çok tatlı.Bu arada giriş cümlelerinle beni anlatmışsın sanki.Sinirli olmak hoşuma gitmiyor,herşeyden önce kandine zarar.ama hakedenin kalbini kırmakta sakınca yok diye düşünüyorum.Aman kimse kırılmasın diye kendini harcamak saçma geliyor bana.Ben kırılacağıma o kırılsın.Çok mu kötüyüm?:

  YanıtlaSil
 8. yazdıklarım silindi:( çok teşekkürler güzel yorumlarınız için:)

  YanıtlaSil
 9. Çok tatlısın Defnecim. Hadi anne iyileşsin bekliyoruz, özledik seni. Öptüm.

  YanıtlaSil

Düşüncelerinizi görmeyi seviyorum.

Related Posts with Thumbnails