Büyülü İstanbul ve Defne'nin D'si


10 gündür evimizde değildik. Kocam bir yerde biz Defne'yle annemde. O ara fırsatı değerlendirip bir gün bir gece İstanbul'a kaçtım yine. Dostlarla güzel bir akşama. İlk kez Galata'ya, arka sokaklara gitme şansım oldu. Çok sevdim oraları çok. Bambaşka bir büyüsü ve havası var oraların. Keşke daha çok vaktim olsaydı da daha çok fotoğraf çekebilseydim.
Ama cidden çok iyi geldi, özellikle Defne'nin huysuzluk ve şımarıklıkta tavan yaptığı günlerde.Aşağıdaki yastıklar becerikli arkadaşım Gamzeciğimin el emeği. Fikir benim uygulama onun. Yine şahane çalışmış. Çok çok beğendik biz. Defne D harfini uzun süredir tanıyor zaten, o sebeple daha da sevdi bu yastığı. Kırmızıyı da kendime aldım:)7 yorum:

 1. istanbulumuz güzeldir...ama bir güne sığdırman çok zor...ama sen yine de güzel yerden başlangıç yapmışsın :)
  defne'nin d'si çok güzel olmuş...tam senin zevkin füsun'cum...
  gamze'nin emeğine sağlık...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bak yazmayı unuttum;kuşlu,baykuşlu yastıkta ben burdayım diyiyor :))
   iyi akşamlar canım :))

   Sil
 2. sanirim istanbulun en sevdigim yerlerinden biri oralar... daha uzun da gezersin umaim fusun :)

  YanıtlaSil
 3. Ne guzel mola olmus..Çok oldu Galataya gitmeyeli, keske bir arada ben kacabilsem :)
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. İstanbul bana da hem büyülü bir parça da gizem dolu gelir, sokakları eski binaları, bir anlatan olsa sabahlara kadar dinler, ayaklarıma kara sular inene dek gezerdim herhalde :) Çok sevdiğim bir şehir, şimdiye kadar bir kere gitme şansım oldu, fırsat yaratıp gitmek istediğim yerlerin başında geliyor, fotoğraflar zaten harika, şu birkaç karesiyle bile iyi geldi, teşekkürler..

  YanıtlaSil
 5. her şey çok güzel görünüyorfüsun hanım, sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Ters saatlerin anlamı size aşk hayatınızdan haberler veriyor. 10.01, 12.21 gibi ters denk gelen saatlerin anlamı sitemizde yer almaktadır. Sizi kim seviyor, sizin hakkınızda neler düşünüyor? Bunların cevabını bulmak için site linkine tıklayınız.

  YanıtlaSil

Düşüncelerinizi görmeyi seviyorum.

Related Posts with Thumbnails