Nurturia'da Mısınız?

Nurturia, birçok blog yazarının yakından tanıdığı Kitubi Damla tarafından tamamen kişisel çabalarla kurulmuş bir paylaşım platformu. İlk duyduğumda ilaç markası zannettiğim:) katılınca da çok sevdiğim bir oluşum.

Aşağıda Damla tarafından hazırlanan bülten var, o yüzden ben ne olduğunu anlatmayacağım. Bir tıkla üye olun, siz görün ne olduğunu.

Benim Nurturia'da en sevdiğim özellik güncellemeler. Kendiniz veya çocuğunuz adına ayrı ayrı iletiler yazıp o anda yaptığı komik bir hareketi, söylediği bir sözü ya da tamamen içinizden gelen herhangi bir şeyi arkadaşlarınızla anında paylaşıp yorum alabiliyorsunuz. Çok samimi ve eğlenceli.

Bu arada Nurturia, Nurture'dan geliyormuş. "Nurture" un anlamı ise, yetiştirmek, bakmak, büyütmek. Nurturia'yı da bakılan, yetiştirilen yer anlamında kullanmış Damla.

Üye olmak istersen burada ayrıntılı bir açıklama mevcut.
Defne'yle bizi ararsanız biz de burdayız, sizi de bekleriz.
BÜLTEN
Nurturia Nedir?

"Nurturia ile çocuğunu daha kolay büyüt"

Bebek bekleyen ve küçük çocuklu ailelerin çocuklarının günlük hikayelerini, gelişimlerini sevdikleri ile paylaşabildikleri, aynı zamanda diğer anne-babalar ile tecrübe paylaşarak yardımlaşabildikleri sosyal platform Nurturia.

Nurturia'da Neler Yapabilirsiniz?
Kendiniz için bir hesap açabilir, çocuklu arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz, yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.
Kendi hesabınızın altında çocuklarınız için ayrı birer hesap oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızın günlük maceralarını buradan paylaşabilirsiniz.
Çocuğunuzun anı defterini güncelleyerek hem anılarını hem paylaşırken, hem de gelecek için kayıt altına alabilirsiniz. İlkleri, dedikleri, yaptıkları, büyümesi...
Çocuklarınızın hesaplarını eşinizle birlikte güncelleyebilirsiniz.
Çocuk büyütmekle ilgili her türlü sorunuzu sorabilir, soru yanıtlayarak tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
Gruplar kurabilir, varolan gruplara üye olabilirsiniz.

Hamilelikten itibaren
Hamileyseniz de üye olarak hamileliliğinizin nasıl geçtiğini, günlük heyecanlarınızı, sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz.
Henüz doğmamış çocuğunuz için profil sayfası açıp, anı defterini oluşturmaya başlayabilirsiniz. İlk tekmeleri, cinsiyetinin öğrenilişi, isim seçimi...
Tecrübeli anne-babalara hamilelik ve çocuk bakımı ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Gruplara üye olabilir ya da kendi grubunuzu kurabilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim?
Üyelik ücretsiz. www.nurturia.com.tr adresinden 1 dakikada üye olabilirsiniz. Kayıt olduktan e-posta adresinizi onaylamayı unutmayın.

Nurturia Tanıtım Turu Adresi: http://www.nurturia.com.tr/account/tour

6 yorum:

 1. aaa anlaminin nereden geldigini bilmiyordum...
  guzelmis
  optuk!

  kiraz

  YanıtlaSil
 2. Ben bayağı zamandır üyeyim aslında ama size rastlamamışım :( dur geliyorum yanınıza :)))

  YanıtlaSil
 3. Ben çok faydalanıyorum...Ve bu başarılı kadın girişimini destekliyorum...

  YanıtlaSil
 4. Ben de çok seviyorum, özellikle anlık iletiler çok güzel :))

  YanıtlaSil

Düşüncelerinizi görmeyi seviyorum.

Related Posts with Thumbnails