Mola
Evde yalnız, bir başına kalmak ne zor bulunan bir şey oldu benim için son yıllarda. Koca maça gitmiş, Defnoş uyumuş, bense bir kitaba gömülüp bir bilgisayar başına geçen, arada da keçe mi yapsam biraz diyerek ne yapacağını, şu kısa zamana ne sığdıracağını bilemeyen hallerdeyim.

Alt kattaki bekarlardan gelen, sanki yan odada stadyum varmış hissi yaratan sese mi gıcık olayım, tam da bu saatlerde Defne'ye gelen öksürük krizine mi takayım şu an bilemiyorum. Biz yatarken gündelik hayatlarına başlayan bu bekarlardan fena bıktım yalnız!!

Evet evet ben en iyisi biraz keçe yapayım. Aklıma gelen ufak tefek şeyleri kaçırmayayım en azından...

Bir de ne güzel şeymişsin sen 50mm, o küçümen haline bakıp aldanmamak lazımmış:))

4 yorum:

 1. Canımmm...İnsanda biraz terbiye olması gerek düşünmek gerek başkası rahatsız olur mu diye..Maalesef çoğu insan yapmıyor bunu..Umarım defnecik iyidir şuanda..Ben de sınavlarımdan dolayı sizlerin bloguna giremedim..Umarım herşey düzene girer düşündüğün ne varsa...Sen güzell tasarımlara devam et cnmmm..Çook sevgiler

  YanıtlaSil
 2. bazen hiç birşey yapmamakta iyidir :D benim bu aralar herşeyi yapmak isteyip hiçbirşey yapamama bulduğum kılıf bu :D
  çiçeklerimiz hatta altındaki puantiyemiz aynıymış :))

  YanıtlaSil
 3. reyhancım çok sağol. işte herkes düşünceli olamıyor maalesef

  baharcım bir ara ben de öyleydm, şimdi elimde olsa 2 işi birden yapmak istiyorum, bir süre daha devam eder umarım. puantiyeler çok şeker, seviyoruz değil mi:))

  YanıtlaSil
 4. 50 mm hem boyundan hem de fiyatından büyük işler çıkarıyor. güzel fotograflar için sağol :)

  YanıtlaSil

Düşüncelerinizi görmeyi seviyorum.

Related Posts with Thumbnails